29.03.24
(Пятниця)
|
29.03.24
009281
000502
000226
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
16:00
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
17:00
КРИВИЙ РІГ:АС №1[ua]
вул. Дніпровське Шосе, 1а
|
Вартість3450.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-2805307 7056 rid_2100_pardubice___krivij_rig
Prosto Bus Plus (ПП Автотранзит)
bus-2
|
Видача квитка
В автобусі
|
29.03.24
009201
000270
000136
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Оломоуц АС[cz]
17:10
вулиця Сладковського; будинок 142/37{49.588252/17.286267}
|
Кінець подорожі
22:50
КРИВИЙ РІГ:Кривий Ріг АС1[ua]
Дніпровське шосе, 1а{47.90942/33.422164}
|
Вартість2450.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
RE-144005225 5225 Ческі-Крумлов Зупинка громадського транспорту "АС Чеськи-Кр
СТЕЦИК Т.В. ФОП
Далекого сполучення
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
(Субота)
|
30.03.24
009281
000502
000226
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
16:00
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
17:00
КРИВИЙ РІГ:АС №1[ua]
вул. Дніпровське Шосе, 1а
|
Вартість2900.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
R-2096_7374 7556 rid_2128_pardubice___krivij_rig__vasil_kiv_
ВТА BUS (Васильківтрансавто)
VOLVO IRIZAR
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009201
000270
000136
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Оломоуц АС[cz]
17:10
вулиця Сладковського; будинок 142/37{49.588252/17.286267}
|
Кінець подорожі
22:50
КРИВИЙ РІГ:Кривий Ріг АС1[ua]
Дніпровське шосе, 1а{47.90942/33.422164}
|
Вартість2450.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
RE-144005225 5225 Ческі-Крумлов Зупинка громадського транспорту "АС Чеськи-Кр
СТЕЦИК Т.В. ФОП
Далекого сполучення
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009281
000502
000226
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
23:15
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
05:30
КРИВИЙ РІГ:АС №1[ua]
вул. Дніпровське Шосе, 1а
|
Вартість2835.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-2690970 0111 Плзень - Дніпро
KLR Bus
VanHool
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009281
000502
000226
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
23:15
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
05:30
КРИВИЙ РІГ:АС №1[ua]
вул. Дніпровське Шосе, 1а
|
Вартість4050.00 |
Надійн.99%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-2655264 90111pro Плзень - Дніпро
KLR Bus
VanHool
|
Видача квитка
В автобусі
|