29.03.24
(Пятниця)
|
29.03.24
009201
000115
000125
|
Початок подорожі
ПРАГА:Прага АВ "Флоренц"[cz]
13:20
вулиця Кризикова; будинок 6{50.08959/14.440017}
|
Кінець подорожі
20:55
КРОПИВНИЦЬКИЙ:Кропивницький АВ[u
Олександрівське шосе, 1{48.529289/32.290633}
|
Вартість2400.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
RE-144005225 5225 Ческі-Крумлов Зупинка громадського транспорту "АС Чеськи-Кр
СТЕЦИК Т.В. ФОП
Далекого сполучення
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
(Субота)
|
30.03.24
009281
000871
000180
|
Початок подорожі
ПРАГА:Florenc[cz]
12:00
Pod v?topnou, 13/10{50.08941455469854/14.4396009288}
|
Кінець подорожі
15:30
КРОПИВНИЦЬКИЙ:АС[ua]
шосе Олександрівське, 1{48.529050137603946/32.291567442}
|
Вартість3300.00 |
Надійн.99%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
R-2096_7374 7556 rid_2128_pardubice___krivij_rig__vasil_kiv_
ВТА BUS (Васильківтрансавто)
VOLVO IRIZAR
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009201
000115
000125
|
Початок подорожі
ПРАГА:Прага АВ "Флоренц"[cz]
13:20
вулиця Кризикова; будинок 6{50.08959/14.440017}
|
Кінець подорожі
20:55
КРОПИВНИЦЬКИЙ:Кропивницький АВ[u
Олександрівське шосе, 1{48.529289/32.290633}
|
Вартість2400.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
RE-144005225 5225 Ческі-Крумлов Зупинка громадського транспорту "АС Чеськи-Кр
СТЕЦИК Т.В. ФОП
Далекого сполучення
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009281
000871
000180
|
Початок подорожі
ПРАГА:Florenc[cz]
19:00
Pod v?topnou, 13/10{50.08941455469854/14.4396009288}
|
Кінець подорожі
02:20
КРОПИВНИЦЬКИЙ:АС[ua]
шосе Олександрівське, 1{48.529050137603946/32.291567442}
|
Вартість3825.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-2655264 90111pro Плзень - Дніпро(promo)
KLR Bus
VanHool
|
Видача квитка
В автобусі
|
30.03.24
009281
000871
000180
|
Початок подорожі
ПРАГА:Florenc[cz]
19:00
Pod v?topnou, 13/10{50.08941455469854/14.4396009288}
|
Кінець подорожі
02:20
КРОПИВНИЦЬКИЙ:АС[ua]
шосе Олександрівське, 1{48.529050137603946/32.291567442}
|
Вартість2677.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-2690970 0111 Плзень - Дніпро
KLR Bus
VanHool
|
Видача квитка
В автобусі
|