06.06.24
(Четвер)
|
06.06.24
009001
000049
001310
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал,[cz]
14:00
Автовокзал, вул. Sladkovsk?ho, 142/37 {49.588379476147686/17....
|
Кінець подорожі
07:00
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:Автовокзал,[ua]
Автовокзал, Вінницьке шосе, 23 {49.432153/27.025565}
|
Вартість2200.00 |
Надійн.99%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
490 Прага - Хмільник
ПП Коваль
n/a
|
Видача квитка
В автобусі
|
06.06.24
009001
009978
001310
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автобусна[cz]
14:30
Автобусна зупинка біля автовокзалу, вул. Сладковського, 142/3...
|
Кінець подорожі
06:00
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:Автовокзал,[ua]
Автовокзал, Вінницьке шосе, 23 {49.432153/27.025565}
|
Вартість1700.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
15137 Прага - Одеса - Ізмаїл
LuxBus
n/a
|
Видача квитка
В автобусі
|
06.06.24
009001
000049
001310
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал,[cz]
14:30
Автовокзал, вул. Sladkovsk?ho, 142/37 {49.588379476147686/17....
|
Кінець подорожі
07:00
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:Автовокзал,[ua]
Автовокзал, Вінницьке шосе, 23 {49.432153/27.025565}
|
Вартість2400.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
7871 Прага - Хмельник
PP Koval/Agat
n/a
|
Видача квитка
В автобусі
|
06.06.24
009001
007841
001310
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автобусна[cz]
14:50
Автобусна зупинка біля автовокзалу, вул. Сладковского, 142/32...
|
Кінець подорожі
06:50
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:Автовокзал,[ua]
Автовокзал, Вінницьке шосе, 23 {49.432153/27.025565}
|
Вартість2100.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
1985 Прага - Вінниця (Ліберець - Одеса)
Гречанюк Віктор
n/a
|
Видача квитка
В автобусі
|
06.06.24
009201
000270
000060
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Оломоуц АС[cz]
17:10
вулиця Сладковського; будинок 142/37{49.588252/17.286267}
|
Кінець подорожі
09:05
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:Хмельницький АВ[ua]
Вінницьке шосе вул. 23{49.432239/27.026073}
|
Вартість1600.00 |
Надійн.97%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
RE-144005225 5225 Хеб АС-Херсон АВ
СТЕЦИК Т.В. ФОП
Далекого сполучення
|
Видача квитка
В автобусі
|
06.06.24
009281
000502
000004
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
23:15
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
18:20
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
Вінницьке шосе, 23{49.4320095/27.025233}
|
Вартість1000.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-3356939 008а Плзень - Херсон (12.03)
KLR Bus
Van Hool
|
Видача квитка
В автобусі
|
07.06.24
(Пятниця)
|
07.06.24
009281
000502
000004
|
Початок подорожі
ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
23:15
Sladkovskeho 142/37{49.58809736214426/17.2859522871}
|
Кінець подорожі
18:20
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
Вінницьке шосе, 23{49.4320095/27.025233}
|
Вартість1000.00 |
Надійн.98%
--
|
Маршрут автобуса/Перевізник/Марка автобусу
T-3356938 008а Плзень - Херсон (12.03)
KLR Bus
VanHool
|
Видача квитка
В автобусі
|